Nachádzate sa tu

Úvod / Služby

Služby

V prípade ďaľších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Inteligentná elektroinštalácia

Elektroinštalácie

Ponúkame komplexnú montáž elektroinštalácií v bytoch, domoch, kanceláriách a priemyselných halách, vrátane televíznych rozvodov, dátových sietí a revíznej správy. Kladieme dôraz na všetky kvalitatívne, estetické a úžitkové kritéria, ako aj na optimalizáciu z cenového hľadiska.

Osvetlenie

Osvetlenie priemyselných, komerčných, alebo kancelárskych priestorov. Od svetelnotechnického prepočtu, cez výpočet návratnosti, až po samotnú montáž osvetlenia.

FAQ (Najčastejšie otázky)

Môžem si vyskúšať inteligentnú elektroinštaláciu?

Radi Vám ukážeme systém Loxone v praxi v našom showroome v Piešťanoch. Stačí zavolať a rezervovať si termín.

Aká je cena inteligentnej elektroinštalácie?

Cena inteligentnej elektroinštalácie závisí od veľkosti inštalácie, od počtu prvkou ktoré by sme radi ovládali atď. Radi pre vás vypracujeme cenovú ponuku.

Môžem mať inteligentnú elektroinštaláciu kombinovanú s klasickou?

Samozrejme. Môžete ovládať napr. Iba kúrenie a pár svetelných, či zásuvkových okruhov, či žalúzie, alebo iné prvky podľa vašich priorít. Ostatné systémi sa môžu dorábať postupne, podľa finančných možností. Naše odporúčanie je pripraviť všetko, aby bol váš dom naozaj inteligentný.

Ako je to s kabelážou?

Kabeláž na inteligentnú elektroinštaláciu sa používa rovnaká ako pri klasickej, rozdiel je však v systéme ťahania, preto sa pri klasickej inštalácií spotrebuje menej kabeláže. Tlačítka sú ťahané s FTP káblom, najlepšie Loxone cat.7 a ťahajú sa v závislosti na použitej technológii. Najjednoduchšie je to za použitia technológie Loxone TREE.

Aké vypínače môžeme použiť?

Niektoré systémy používajú vlastné rady vypínačov a zásuviek, ktoré rádovo stoja stovky Eur. Do Loxone je možné integrovať akékoľvek vypínače a zásuvky podľa vášho výberu, či sú to staré klasické vypínače, alebo najtrendovejšie dizajnové vypínače. My však odporúčame vypínače Loxone Touch, alebo Loxone Touch Pure, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale obsahujú taktiež senzor teploty a vlhkosti, ktoré pomáhajú autopiltovi riadiť vašu domácnosť čo najefektívnejšie.

Nemá systém veľkú spotrebu?

Miniserver má spotrebu cca. 3W, celý systém má spotrebu len niekoľko wattov.