Nachádzate sa tu

Úvod / O nás / NOVÁ SLUŽBA: Technológie pre Vašu domácnosť

NOVÁ SLUŽBA: Technológie pre Vašu domácnosť

Ako iste viete, naša spoločnosť sa už niekoľko rokov venuje inteligentným elektroinštaláciam, alebo ak chcete smart home. Za tú dobu sme sa zaradili k špičke vo svojom obore na našom trhu a zrealizovali sme niekoľko desiatok inštalácií, kde sme sa stretli s veľkým množstvom rôznych technológií od rôznych výrobcov.                                                                                                                  Kedže v skutočne inteligentnej domácnosti vzniká potreba tieto technológie nadradene ovládať, naši technici museli neustále riešiť množstvo problémov a otázok, v závislosti od výrobcu, typu technológie (napr. tepelné čerpadlo, rekuperácia), spôsobu komunikácie – častokrát, bolo nutné použiť rôzne prevodníky, či komunikačné rozšírenia, ktoré rádovo stoja aj niekoľko stoviek EUR. Finančná, ale aj časová náročnosť, či už na programovanie a inštaláciu, ako aj na náročnosť na komunikáciu, medzi investorom, našim technikom a dodávateľmi technológií (rádovo 3-4 profesie), bola tak náročná, že sme sa rozhodli tento proces zefektívniť.

Preto sme sa rozhodli zošíriť naše služby o dodávku a montáž týchto technológií. Na základe dlhoročných skúseností sme vyberali výrobcu, s ktorým by sme mohli spolupracovať a realizovať s ním projekty rýchlejšie a efektívnejšie. Našimi prioritami výberu bola hlavne kvalita, spoľahlivosť a jednoduchosť nadradeného ovládania. Preto sme vybrali nemeckého výrobcu WOLF, s ktorým sme boli najspokojnejší.

Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám naplánujeme a zrealizujeme vašu skutočne inteligentnú domácnosť od A po Z. Od projektu k realizácii. Dodáme a namontujeme všetky potrebné technológie. Všetko to budete mať od jediného dodávateľa a už viac nebudete musieť komunikovať s niekoľkými dodávateľmi a synchronizovať profesie a myslieť na všetky tie problémy, ktoré môžu nastať. Nechajte to na nás.

 

 

XB