Nachádzate sa tu

Úvod / Energie / Nabite si svoj elektromobil s LOXONE!

Nabite si svoj elektromobil s LOXONE!

Pre všetkých majiteľov elektromobilov a inteligentných domov od Loxone je tu možnosť nájsť si v našom eshope dobíjaciu stanicu KEBA KeContact P20 Wallbox, pre inteligentné nabíjanie svojich elektromobilov! Neustále sa stretávame s témou šetrenia nákladov, či už na vykurovanie domácností a osvetlenia, ale taktiež aj na efektívne nabíjanie elektromobilov, ktoré nabije váš elektromobil 10-krát rýchlejšie ako klasická zásuvka. Je mnoho miest, kde si môžete svoj elektromobil nabiť a stále vznikajú nové. Či už sú to rôzne verejné nabíjacie stanice v obchodných domoch, hoteloch, alebo penziónov, napriek tomu sa vždy vynorí otázka, kde si nabijem svoj elektromobil nabudúce a aký mám ešte dojazd…. Preto sme pre majiteľov inteligentných domov od Loxone obohatili našu ponuku o Wallbox, ktorý môžete vidiet v  našom eshope . Tí ktorí nie ste majitelia domov s inteligentnou elektroinštaláciou od Loxone, Wallbox je možné sprevádzkovať aj bez Loxone miniservera. Je tu však jedinečná možnosť zaobstarať si KEBA KeContact P20 Wallbox, spolu s Miniserverom GO, troma Smart socket zásuvkami a ročným predplatným Weather Service za zvýhodnenú cenu, kde inde ako v našom eshope.

Nabite si svoj elektromobil v pohodlí svojho domova bezstarostne, efektívne a inteligentne za pomoci LOXONE Miniservera. Ako inteligentne?

KEBA-KeContact-P-Wallbox-Loxone-Smart-Home-App

 • nabíjanie elektromobilu v inteligentnom dome od Loxone prebieha v závislosti na čase (napr. pri výhodnom tarife energie), pri získavaní energie zo solárnych zariadení či s ohľadom na momentálne prúdové zaťaženie v domácnosti
 • pomocou Loxone App je možné nabíjanie spustiť, pozastaviť, alebo nastaviť nabíjací prúd
 • jednoduché spojenie s Miniserverom od Loxone cez sieť
 • jednoduchá konfigurácia a vizualizácia vďaka prednastavenému Wallboxu
 • možnosť kontrolovať a analyzovať aktuálne dát a štatistiky za uplynulé obdobie

 

V praxi to vyzerá napríklad tak, že môžete váš elektromobil nabíjať z vašeho fotovoltaického systému, ak to nie je možné, nabíjame v daný čas, kedy sa spustí nabíjanie počas výhodného tarifu, tzv. nočného prúdu. Toto všetko vidíte v bezplatnej aplikácií, kde možete kedykoľvek ovládať a sledovať proces nabíjania a to aj mimo svojho domova. Vďaka vášmu digitálnemu elektromeru Miniserver Loxone sleduje prúdové zaťaženie v dome a chráni ho pred preťažením. Váš Loxone Miniserver cielene vypne nepotrebné spotrebiče v dome, čím získate ešte väčší výkon pre nabíjanie elektromobilu. Pokiaľ by prišlo k pochybeniu pri nabíjani, Loxone Miniserver vás o tom okamžite informuje.

KEBA KeContact P20 Wallbox

 • až 10x rychlejšie nabíjanie ako bežné elektrické zásuvky
 • pre nabíjanie elektromobilov s konektorem typu 1 či 2
 • obsahuje certifikované UL/VDE a dalšie prvky pre bezpečné nabíjanie
 •  jednoduchá montáž možná vo vnútri, ale aj vo vonkajšom prostredí
 • nabíjanie až do 22kW
 • jednoduché ovládanie a jasné zobrazenie aktuálneho stavu napájania pomocov LED diód

 

 

Autor: XB         Zdroj:Loxone