Nachádzate sa tu

Sonos Play:5

Najvýkonnejší Sonos reproduktor pre HiFi zvuk. Tento nový, zásadne vylepšený model, prináša lepší zvuk a množstvo technologických vylepšení. Play:5 bol špeciálne vyladený renomovaným producentom Gilesom Martinom, aby produkoval čistý, ale zároveň živý zvuk. Navyše jeho ovládanie máte na dosah ruky prostredníctvom Sonos aplikácie, AirPlay 2 a mnoho ďaľších.

482,50 579,00  (s DPH)

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Hlboký bas
Tri špeciálne stredobasové meniče vyvinuté priamo firmou Sonos doručia bohatý basový prednes, zatiaľ čo uzavretá konštrukcia reproduktora sa postará o eliminovanie nežiadanej ozveny.

Stereo zvuk s dvoma Play:5
Spárujte dokopy dva Play:5 reproduktory vo vertikálnej polohe a získajte tak stereo separáciu a viac detailnejšiu reprodukciu.

Pripojte a hrajte
Využite Line-in vstupy na zadnej strane reproduktora a pripojte napríklad gramofón, alebo prehrávajte hudbu priamo z vášho smartfónu pomocou 3.5mm jack vstupu.

Jednoduché ovládanie pomocou Sonos aplikácie
Sonos aplikácia zastrešuje všetky vaše streamovacie služby dohromady, takže sa môžete dostať k vašej obľúbenej hudbe a ovládať ju v každej izbe jednoducho a rýchlo z jedného miesta.

  • šesť výkonných Class-D zosilňovačov bolo špecificky navrhnutých tak, aby dokonale ladili s meničmi a akustickou stavbou skrine reproduktora
  • tri špeciálne stredobasové meniče sa postarajú nielen o vernú reprodukciu stredných tónov, ale aj o hlboké a bohaté podanie basov
  • tri kvalitné výškové meniče zabezpečia dokonale čisté podanie vysokých tónov
  • 3.5mm audio line-in s automatickou detekciou vstupu
  • možnosť spárovania s inými bezdrôtovými reproduktormi Sonos