Nachádzate sa tu

Touch Pure

Obľúbené dotykové tlačidlo Loxone Touch teraz aj v luxusnom prevedení. Elegantný bezrámový design a satinovaný sklenený povrch mu dali do vienka meno Touch Pure. Ovládajte svetlá, tienenie aj hudbu pomocou jedného tlačidla, ktoré bude ozdobou každej miestnosti. Obsahuje štandardné päť-tlačidlo, navyše ponúka integrované podsvietenie a odolný povrch, na ktorom nezostávajú vidieť otlačky.

Dostupnosť:

od 153,95 184,74  (s DPH)

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , , ,

Nájsť ideálny súlad estetickej a technickej stránky bola pre dizajnérov Loxone najväčšia výzva. Pri tlačidle Touch Pure bez pochybností uspeli. Nemá žiadny rámček, neobsahuje pohyblivé časti a jeho upevnenie je dokonale skryté. Stane sa tak prirodzenou súčasťou interiéru.

Úchvatný vzhľad
Neuveriteľne tenké prevedenie (iba 11 mm), pocit kvality na prvý dotyk a línie premyslené do posledného detailu. Kde obyčajné tlačidlá narúšajú vzhľad miestnosti, Touch Pure ho naopak pozdvihuje na novú úroveň.

Keramická tlač pre tretí rozmer
Sklenený povrch tlačítka Touch Pure je upravený keramickou tlačou tak, aby získal dokonalý priestorový dojem s elegantným nadčasovým vzhľadom. Aj keď je povrch úplne hladký, pätica tlačidiel je jasne identifikovateľná.

Ďalšie informácie

Typ

Air, Nano, PWM, Tree