Nachádzate sa tu

Categories

Touch Pure gen. 1

Doprodej 1. generace prémiového skleněného tlačítka Touch Pure.

Pro náročné majitele chytrého domova: naše populární dotyková tlačítka nyní i v luxusním provedení. Bezrámová konstrukce s citlivou hladkou plochou z ušlechtilého satinovaného skla. Obsahuje standardní pětitlačítko, navíc nabízí integrované podsvětlení a odolný povrch, na němž nezůstávají vidět otisky. Ovládejte světla, stínění i hudbu jedním tlačítkem, které bude ozdobou místnosti. Dostupné v bílé a antracitové barvě.

169,33 203,20  (s DPH)

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Nájsť ideálny súlad estetickej a technickej stránky bola pre dizajnérov Loxone najväčšia výzva. Pri tlačidle Touch Pure bez pochybností uspeli. Nemá žiadny rámček, neobsahuje pohyblivé časti a jeho upevnenie je dokonale skryté. Stane sa tak prirodzenou súčasťou interiéru.

Úchvatný vzhľad
Neuveriteľne tenké prevedenie (iba 11 mm), pocit kvality na prvý dotyk a línie premyslené do posledného detailu. Kde obyčajné tlačidlá narúšajú vzhľad miestnosti, Touch Pure ho naopak pozdvihuje na novú úroveň.

Keramická tlač pre tretí rozmer
Sklenený povrch tlačítka Touch Pure je upravený keramickou tlačou tak, aby získal dokonalý priestorový dojem s elegantným nadčasovým vzhľadom. Aj keď je povrch úplne hladký, pätica tlačidiel je jasne identifikovateľná.

  • 1 × Touch Pure Tree